TapeediStuudio

               

Palju vahvaid kleebiseid laos! SISUSTAME LASTETUBA 

Tapeet tapeedipood tapeedisalong

Teemad

Ajaloolised mustrid

Ajalooline rännak ajas ja ruumis.

Ühine meiega rännakul läbi 1700ndate aastate kõrgklassi paleeruumidest, 1800ndate lihtsatest väikemajadest kuni tänapäeva stiiliteadliku koduni. Neil tapeetidel on omad erilised lood ning nende mustrid on figureerinud rohkete ajalooliste sündmuste tagaseinal. Läbi taastamiste ja uute tõlgenduste me anname elu neile lugudele, põimides neid tänapäevaga.     

Sandudd Isoäidin Aikaansandudd Isoäidin aikaan juugendSandudd IsoäidinBorastapeter Karlslund Borastapeter Karlslund

tutvu teemaga lähemalt 
 

Disaintapeedid

Kõik maailmas loodud tapeedid on disainitud kellegi poolt. Ent natuke erilisemad on need, millel on oma eriline loomislugu ja looga kaasas käiv  looja ehk disainitud toote autor, kes on erilise, teistmoodi fantaasialennuga kord juba silma paistnud.

Zaha Hadid + MarburgLuigi Colani + MarburgGraham&Brown New WaveUlf Moritz + Marburg
                                                                                                                                                         


Laste- ja noortetoad

Laskem oma lastel unistada ja valitseda oma kujutlusvõimet. Vahvad tapeedikollektsioonid, millele tootjad pakuvad juurde ka põnevad piltpannood, lõbusad kleebised ja nendega kokku kuuluvad kangad, aitavad meil lastele ja nendega koos luua mõnusa maailma.

Borastapeter Lilleby kollektsiooniLiv Pirates Life kollektsioonPlage mõõdupuu kleebis Khroma kollektsioon Kidzz

tutvu teemaga lähemalt ►

 

 

Dekoratiivkleebised

Tapeedistuudiost leiad valmisdisainitud dekoratiivkleebiste ja tapeediaplikatsioonide hulgast põnevaid seina-, põranda-, mööblikleepse, mis varieeruvad hiigelsuurtest lilledest lastepäraste kujunditeni, tahvlikleebistest kristallkleebisteni.

i kleebis The Queen of butterfly

 

tutvu teemaga lähemalt 
 

Dekoratiivpadjad

Dekoratiivpadjad on lihtsaim ja efektiivseim moodus ruumi täiuslikuks viimistlemiseks. Hoolikalt valitud padjad, mis harmoneeruvad ruumi üldise värvi- või mustrigammaga annavad võluva viimistletud nüansi ning loovad õdusa ja elava interjööri. Paljud Tapeedistuudio tapeedikollektsioonid pakuvad lisaks ka kangaid, millest saab õmmelda seinakatete ja kardinatega haakuvaid padjakatteid või valida juba valmis padi dekoratiivpatjade kategooriast.

ILV´i Botanica kollektsiooni kangaist õmmeldud padjadILIV´i Imperio kollektsiooni kangaist õmmeldud padjadILIV´i Botanica kollektsiooni kangaist õmmeldud padjad


tutvu teemaga lähemalt